Suceava este invadată de autoturisme

???????????????????????????????Am realizat aceată fotografie ieri într-o stație PECO din Suceava. Nu am putut surprinde în imagine chiar toate autoturismele care așteptau la rând pentru alimentare.  Traficul a crescut în Suceava și după experiența anilor precedenți așa va fi toată luna august.

Se pare că răbdare îți trebuie nu doar în trafic ci și în momentul în care vrei să alimentezi pentru a reveni în trafic.

Acest articol a fost publicat în DIVERSE. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

3 Responses to Suceava este invadată de autoturisme

  1. Avatarul lui Larisa Larisa spune:

    Ultima data cand am fost eu in Suceava am fost neplacut surprinsa de numarul mare de masini pe strazile din oras. Suceava chiar nu are nevoie de masini. Eu inteleg ca inainte a reprezentat un statut social, dar chiar nu poti sa ajungi din Obcine pana in piata mica sau in piata mare pe jos, sau mai rau – pana la supermarket de la coltul blocului!? Parerea mea e ca sucevenii nu au nevoie de masini. Altfel o sa ajunga din urma pe obezii de pe glob. In unele tari distantele sunt foarte mari si masina face sens, dar in nici un caz in Suceava. Parerea mea.

  2. Avatarul lui Urmas al lui Hristos Urmas al lui Hristos spune:

    felicitari pentru postarea acestei stiri evanghelice!
    Astept cu nerabdare sa mai citesc asemenea stiri evanghelice!

  3. Avatarul lui Alin B Alin B spune:

    Maine poti pune un articol cu gropile din Suceava. Sunt multe..sunt putine?

Lasă un comentariu