Talantul in negot 2011 – rezultate faza judeteana Suceava

CLASELE 2-3

Nr. Crt. Numele si prenumle Punctaj Biserica

1

Luculescu Sabina

100,00

Plopeni

2

Blîndu Ionatan

93,00

Bosanci

3

Istrate Otilia

93,00

“Betel”Dumbrăveni

4

Ciobanu Erica

92,31

“Speranţa”

5

Iacob Doris

91,00

Sf. Ilie

6

Ciobanu Flavio

90,93

“Speranţa”

7

Albu Lucian

90,65

Sf. Ilie

8

Neagu Alessia

89,00

Plopeni

9

Luculescu Eduard

89,00

Plopeni

10

Duciuc Dănuţ

88,66

Ipoteşti

11

Bobu Daria

88,00

“Speranţa”

12

Hreceniuc Larisa

87,31

Ipoteşti

13

Asofronie Ştefan

87,00

Mitoc

14

Cîmpan Bianca

86,00

“Speranţa”

15

Croitor Emanuela

86,00

Moara

16

Luculescu Albert

85,00

Plopeni

17

Ulici Eliza

81,00

Iţcani

18

Mihăluţ Miriam

81,00

“Betesda” Dumbrăveni

19

Fandache Cristina

81,00

“Betel” Dumbrăveni

20

Humeniuc Abigail

80,00

“Betel” Siret

21

Grigoraş Ana-Maria

78,62

“Emanuel” Burdujeni

22

Sandu Bianca

77,66

“Betel” Dumbrăveni

23

Franciuc Ovidiu

77,65

Mitocul Dragomirnei

24

Franciuc Claudia

76,00

Mitocul Dragomirnei

25

Făgădău Loredana

74,62

“Betesda”Dumbrăveni

26

Hreceniuc Bianca

73,62

Ipoteşti

27

Cozmîncă Teodora

73,31

“Betel” Siret

28

Ciocan Naomi

72,00

“Eli” Gura Humorului

29

Bulubenchi Abel

69,00

Iţcani

30

Zbiera David

67,31

“Betleem” Călineşti Enache

31

Bolohan Tabita

66,21

Sf. Ilie

32

Bardan Georgiana

66,00

“Emanuel” Burdujeni

33

Cioban Flavius-Emanuel

64,62

“Betel” Siret

34

Manole Daniela

63,31

Iţcani

35

Maruneac Roxana

60,89

“Betleem” Călineşti Enache

36

Bîrgăuan Adriana

58,93

“Eli” Gura Humorului

37

Petraru Daniel

53,00

Dumbrăveni

38

Roşca Beni

43,00

“Emanuel” Burdujeni

CLASELE 4-5


 

Nr. Crt. Numele si prenumle PREMIUL Punctaj Biserica

1.

Tudosanu Tiberiu

97,75

Mitocul Dragomirnei

2.

Popescu Daniela

97,75

Iţcani

3.

Istrate Cristian

96,00

“Betel” Dumbrăveni

4.

Candrea Iosif

95,00

Dorna Candreni

5.

Boghean Liviu

95,00

“Betel” Dumbrăveni

6.

Mihăluţ Filip

95,00

“Betesda” Dumbrăveni

7.

Mitrea Muntean Nicuşor

95,00

“Speranţa”

8.

Miron Sergiu

95,00

Bosanci

9.

Albu Olaf

93,00

Ipoteşti

10.

Varasciuc Emanuela

93,00

“Speranţa”

11.

Istrate Samuel

92,75

Sf. Ilie

12.

Asofronie Lidia

92,75

Mitocul Dragomirnei

13.

Popescu Alina

91,75

Iţcani

14.

Havriştiuc Andreea

91,75

Mitocul Dragomirnei

15.

Pamparău Costeluş Emanuel

91,00

“Betel” Dumbrăveni

16.

Hreceniuc Cristian

89,75

Ipoteşti

17.

Iacoban Lidia

88,75

“Emanuel” Burdujeni

18.

Mihai Bianca

88,00

“Betesda” Dumbrăveni

19.

Croitor Mihaela

88,00

Moara

20.

Hanganu Emanuel

86,50

“Betel” Siret

21.

Cozmîncă Anda Elena

85,75

“Betel” Siret

22.

Mihai Cătălina

86,00

“Betesda” Dumbrăveni

23.

Bejenariu Matilda

84,75

Fîntînele

24.

Iacob Amalia

84,00

Sf. Ilie

25.

Hreceniuc Andreia

83,75

Ipoteşti

26.

Bobu Emma

82,00

“Speranţa”

27.

Moraru Daniela

81.00

Salcea

28.

Neagu Elisei

79.75

Plopeni

29.

Zbiera Naomi

78.25

“Betleem” Călineşti Enache

30.

Popovici Estera Rebeca

77.00

“Emanuel” – Burdujeni

31.

Holoşpin Angela Daniela

76.75

Salcea

32.

Mîndrilă Andrei

76.00

“Emanuel” – Burdujeni

33.

Bolohan Alessia

75.00

Sf.Ilie – Suceava

34.

Mitrofan Cătălin

73.50

Betel – Bosanci

35.

Stanciu Iemima

72.75

Salcea

36.

Grosieriu Elisa

72.00

Plopeni

37.

Avasiloaie Cătălina Luana

72.00

“Speranţa” – Suceava

38.

Ulici Laura

71.75

Iţcani

39.

Barna Emanuel

67.25

Plopeni

40.

Candrea Rozalica

59.75

Dorna Candreni

41.

Moroşan Lavinia

59.00

“Betel” – Siret

Categoria: 6 – 7

Nr. Crt Nume şi Prenume Punctaj Biserica
Miron Camelia 100 Emanuel Bosanci
Asofronie Emima 100 Mitocu Dragomirnei
Havriştiuc Daniela 100 Mitocu Dragomirnei
Dascălu Lidia 95 Betel Dumbrăveni
Iacoban Gabriel 95 Emanuel Burdujeni
Grigoraş Beniamin 95 Betel Siret
Luţac Mădălina 95 Moara
Popa Cosmin 95 Plopeni
Calujac Raul 95 Speranţa Suceava
Oloeriu Naomi 94,69 Văratec
Hanganu Eliza 94,69 Siret
Costîn Cezar 94,69 Plopeni
Cârlan Cristina 93 Bosanci
Vrăbioru Petrică 92,85 Ipoteşti
Adăscăliţei Brânduşa 92,69 Siret
Franciuc Sergiu 92,69 Mitocu Dragomirnei
Miron Larisa 90,84 Bosanci
Croitor Daniela 90,69 Moara
Robciuc Ancuţa 90 Iţcani
Istrate Raluca 90 Sf. Ilie Suceava
Polocoşer Bianca Florentina 89,85 Sf. Ilie Suceava
Petraru Naomi 86 Betesda Dumbrăveni
Ujeniuc Veronica 85 Emanuel Burdujeni
Pamparău Monica 84 Betel Dumbrăveni
Luţac Cătălina 84 Moara
Schmidt Rebecca Esther 83,83 Iţcani Nr.1
Mihai Silviu Andrei 82,46 Betesda Dumbrăveni
Popa Emanuel 81,69 Plopeni
Ciocan Marian 80,97 Gura Humorului
Grigoraş Valentina 80,28 Plopeni
Gula Ionuţ 80,28 Bosanci
Curcă Gabriela 79 Salcea
Polocoşer Daniel 78,56 Sf. Ilie Suceava
Bîrgăuan Emanuel 77,97 Gura Humorului
Mihăluţ Remus 77,46 Betesda Dumbrăveni
Ujeniuc Cristi 77,18 Speranţa Suceava
Ungurean Ovidiu 75,69 Emanuel Burdujeni
Bobu Teddy 73,38 Speranţa Suceava
Duţu Eduard 72 Plopeni
Hriţcu Adriana 69,69 Betesda Dumbrăveni
Hreniuc Paul 67,46 Ipoteşti
Ciocan Cosmin Nicu 66,15 Gura Humorului
Spoială Adrian 63,38 Betel Bosanci
Vrăbioru Daniel 61,30 Ipoteşti
Pavăl Iuliana 41 Betel Dumbrăveni

Categoria: 8-9

Nr. Crt Nume şi Prenume Punctaj Biserica
Linguraru Adina 100 Filadelfia Suceava
Asofronie Iosif 99,38 Mitocu Dragomirnei
Franciuc Tiberiu Ciprian 96 Mitocu Dragomirnei
Hanza Mariana 94,86 Salcea
Mihai Răzvan 92,1 Betesda Dumbrăveni
Ungurean Daniela 90,66 Vatra Dornei
Marteniuc Eugenia 89 Sf. Ilie Suceava
Hanganu Mirela 86,38 Betel Siret
Hostiuc Paul 85,37 Ipoteşti
Hreceniuc Adi 83,75 Ipoteşti
Ţurcă Florin 83,66 Sf. Ilie
Asofronie Betuel 83,66 Mitocu Dragomirnei
Franciuc Cătălin 83,52 Mitocu Dragomirnei
Popa Ruben 79,66 Plopeni
Blîndu Ovidiu 77,03 Bosanci nr. 1
Candrea Sefora 75,72 Dorna Candrenilor
Botezatu Naomi 75,38 Betesda Dumbrăveni
Asoltanei Daniela 75,38 Văratec
Caliniuc Lavinia 75,38 Văratec
Duciuc Andrei 72,58 Ipoteşti
Duţu Elvis 70,47 Plopeni
Gravilovici Ştefan Ionuţ 70,03 Sf. Ilie Suceava
Humeniuc Delia 69,72 Betel Siret
Balmuş Bogdan 69,72 Emanuel Burdujeni
Soveja Stelian 66,68 Fântânele
Mitrofan Simona 66,38 Betel Bosanci
Trofin Anca 66,38 Iţcani
Asoltanei Marius 65,74 Văratec
Asoltanei Andrei 62,97 Betesda Dumbrăveni
Strugariu Samuel 60,85 Betel Dumbrăveni
Axinti Andreea 57,66 Fântânele
Robciuc Cristina 57,62 Iţcani
Spoială Ionela Larisa 57,37 Betel Bosanci
Drăgoi David 57 Emanuel Burdujeni
Ciocan Ciprian 56 Gura Humorului
Spoiala Naomi Elena 55,31 Betel Bosanci
Ulici Octavian Iosif 54,31 Iţcani
Bîrgăuan Alina 45,13 Gura Humorului
Roşca Larisa 42,4 Emanuel Burdujeni

Categoria : 10-11

Nr. Crt Nume şi Prenume Punctaj Biserica
Havriştiuc Cristina 100 Mitocu Dragomirnei
Mihai Daniel 100 Betesda Dumbrăveni
Asofronie Eunicea 100 Mitocu Dragomirnei
Istrate Larisa 100 Sf. Ilie Suceava
Marteniuc Ana 100 Sf. Ilie Suceava
Franciuc Adelin 95 Mitocu Dragomirnei
Popa Rebeca 95 Plopeni
Zoiţanu Emanuela 95 Văratec
Caliniuc Bianca 93 Salcea
Guriţă Cristina 93 Betel Dumbrăveni
Huţan Simona 92 Sf. Ilie Suceava
Pintilie Rodica 91,69 Filadelfia Suceava
Oloeriu Ştefana 91,04 Văratec
Mihai Victor 91 Betesda Dumbrăveni
Neagu Iulia 89 Betel Dumbrăveni
Bidu Marta Nelica 88 Salcea
Pavăl Cristi Onisim 87 Sf. Ilie Suceava
Vizitiu Gabriela 86 Fântânele
Candrea Mariana 85 Dorna Candrenilor
Oloeriu Elisabeta Dina 84,38 Văratec
Chibici Iulian 83 Ipoteşti
Asofroniei Daniel Andrei 83 Betel Siret
Hanganu Iosif Gabi 82 Betel Siret
Grigoraş Lidia 78 Betel Siret
Neagu Ionatan 76 Betel Dumbrăveni
Ciobanu Dana 69 Emanuel Burdujeni
Bucaciuc Daniel 68,13 Ipoteşti
Neagu Corneliu Eusebiu 68 Plopeni
Ulici Cătălina 68 Iţcani
Spoială Cristina 65,69 Betel Bosanci
Hladiuc Ionatan 41 Ipoteşti

Categoria:18 – 25

Nr. Crt Nume şi Prenume Punctaj Biserica
Miron Beatrice 98 Betesda Dumbraveni
Asofronie Samuel 97,62 Mitocu Dragomirnei
Popa David Iulian 95 Plopeni
Boghean Cornelia 88 Sf. Ilie Suceava
Iacob Simona 85,66 Betel Dumbrăveni
Asofronie Andrei 76,4 Mitocu Dragomirnei
Franciuc Cristina Florentina 75 Iţcani
Iacob Andreea 69 Betel Dumbrăveni
Iacob Mihaela 40 Betel Dumbrăveni

Categoria: 25+

Nr. Crt Nume şi Prenume Punctaj Biserica
Duciuc Lidia 100 Ipoteşti
Popovici Daniel 94,47 Siret
Vatamaniuc Nicu Dorin 83 Iţcani
Acest articol a fost publicat în DIVERSE. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

2 răspunsuri la Talantul in negot 2011 – rezultate faza judeteana Suceava

  1. Pingback: 3 postări din Rețeaua România Evanghelică în Top 100 WP (03.05.2011) « România Evanghelică

  2. Pingback: 12 postări în Top 100 WP (03.05.2011) « România Evanghelică

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s